Ana sayfa Hakkımızda

Teaminfo

şirket Profili
Guangzhou kardeşler Lin Eletronic Ticaret LTD iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile ağ kablo raf ve fiber optik ürünleri üreticisi. Geniş bir yelpazede, kaliteli, uygun fiyat ve şık tasarımları ile ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon ve kablolama sistemi ve diğer endüstriler. ürünlerimiz yaygın olarak tanınan ve kullanıcılar tarafından güvenilen ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilir. biz gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bize hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

BAREEQ AL LULU elektronik ticaret şirketi 2014 yılında Dubai, BAE'de kurulmuştur. Şu anda, en büyük fabrika satış mağazası ve markaları arasında kICO ve E-bright bulunmaktadır.

2018 yılında, daha geniş bir iç pazar geliştirmek için, fabrikamız Guangzhou Lin Brothers Electronics Co Ltd kurdu Şu anda, biz Putian Chuangtong markası altında 2.000 'den fazla stok var.

Ürünlerimiz Avrupa'ya ihraç edilmektedir (İngiltere Fransa, Almanya Hollanda, Orta Doğu (Irak, Afganistan, Pakistan, özellikle Afrika Körfez ülkeleri (Uganda, Ruanda, Kamerun, Kongo, Gana, Athiopia, Kenya, Zimbabve, vb.) ağ alanında yıllarca iş ilişkileri, bizim iş durumumuz genişliyor.Biz ağ sunucu dolapları, fiber optik kablolar ve bazı ağ aksesuarları sağlamak.Dubai büyük bir envanter var.Şirket tüm içinde en iyi fiyat ve kaliteli duruyor Orta Doğu Bölgesi ve özelleştirilmiş siparişler almak, amacımız kaliteye odaklanmak ve geleceğe odaklanmaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Guangzhou kardeşler Lin Eletronic Ticaret LTD iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile ağ kablo rafı ve fiber optik ürünleri üreticisidir. Geniş bir yelpazede, kaliteli, uygun fiyat ve şık tasarımları ile ürünlerimiz yaygın olarak Telekomünikasyon ve kablolama sistemi ve diğer endüstriler yayınlandı. Ürünlerimiz kullanıcılar tarafından geniş çapta tanınmakta ve güvenilmekte olup sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir. Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Guangzhou Kardeşler Lin

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 2000000-80000000

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Sertifikalar